ВЗЯЛИ І ЗРОБИЛИ!
Працівники гімназії разом з місцевими жителями, залатали вибоїни на дорозі до гімназії та по Центральній вулиці. Дякуємо місцевим жителям за допомогу з технікою.
ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ» 2025
У рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», яка традиційно проводиться навесні, Бутівська гімназія організувала масштабне прибирання території. Захід об’єднав учнів гімназії задля спільної мети — зробити нашу громаду чистою, охайною та затишною.
У ході акції було виконано такі роботи:
• проведено прибирання територій біля гімназії;
• очищено узбіччя доріг;
Гімназія щиро дякує всім учасникам акції за активну громадянську позицію, небайдужість та вклад у спільну справу. Разом ми довели, що чистота громади — у наших руках!
24 квітня 2025 року у Бутівській гімназії було проведено День цивільного захисту.
Під час Дня цивільного захисту були проведені різноманітні заходи:
тематичні виховні години, відпрацьовували разом з учнями правила поведінки в умовах воєнного стану, порядок дій на випадок евакуації, пожежі, дії за сигналом «Повітряна тривога!», під час виявлення підозрілих, вибухонебезпечних предметів;
Сьогодні, як ніколи, зростає роль освіти у підготовці учнів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає. Необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров'я.
Саме тому з метою підвищення рівня обізнаності дітей з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій з 07.04 по 11.04.2023 року у нашому ліцеї пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
Протягом тижня педагогами були проведені заходи, направлені на засвоєння і поглиблення знань безпечної поведінки та вироблення практичних навичок у різних ситуаціях.
Сучасна їжа переповнена харчовими добавками, які не мають харчової цінності, хоча роблять їх смачними і привабливими для споживача. Тому варто ще раз задуматись перед їх споживанням. Учні 9 го класу провели інформаційний практикум, де визначили наявність харчових добавок в улюблених смаколиках.
У вівторок 01.04 до нас завітали представники Нобельського національного парку та провели виховну роботу з нашими учнями. Для початкових класів провели "Екологічний брей-ринг" та розповіли про екологічні проблеми для учнів середньої школи. Дітям все сподобалось, особливо початківцям. Дякуємо нашим гостям за цікаву сторінку нашого виховного процесу!
"Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!" Під таким акордом у школі в рамках Шевченківських днів проведено різноманітні заходи, метою яких було на прикладі життя й діяльності Кобзаря виховувати любов до рідної землі, свого народу, мови і культури; сприяти усвідомленню власної ролі й відповідальності в майбутньому за долю нашої держави; вшанувати пам'ять геніального українського поета.
Протягом тижня діти відкрили для себе нового Шевченка.
Полюхович Соломія взяла участь у щорічному конкурсі, щодо вшанування памʼяті поета, і посіла призове ІІІ місце
7 березня в гімназії відбулися святкові заходи присвячені приходу весни. Учні організували та провели привітання «Зі святом Весни!» , де лунали щирі слова подяки, а також найкращі побажання для жінок, мам, бабусь, сестер, однокласниць, вчителів.
9 березня ми вшановуємо Тараса Шевченка, який пробудив українців від національної сплячки.
На базі комунальної установи «Зарічненський центр професійного розвитку педагогічних працівників» відбувся І етап огляду-конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській».
Номінація «Інсценізація твору»
І вікова категорія (9-13 років)
ІІ місце - Сірко Гавриїл Володимирович, учень Бутівської гімназії (учитель Сірко Ніна Василівна)
Авторка - Інна Шкода
Учні 7 класу, вивчаючи тему «Кіно і театр», вчилися знімати власний фільм. Вони інсценізували українську народну казку «Ріпка» на німецькій мові.
24 лютого 2025 року – третя річниця початку повномасштабної війни, і цей день залишиться назавжди не тільки в історії, але і в пам’яті кожного українця.
24 лютого 2022 року назавжди розділило життя українців на “до” та “після”. Цього дня, три роки тому росія розв’язала повномасштабну війну проти України. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку ворог розпочав проти нашої держави ще 11 років тому.
Щиро дякуємо Вам мужні українські Воїни за кожен світанок і за кожен вечір. Дякуємо Вам за Вашу незламність та мужність, сміливість та стійкість.
20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні.
День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права і свободи людини, європейське майбутнє України.
Це – день жалоби, оскільки він пов’язаний із загибеллю громадян під час Революції Гідності та на початку російської агресії на сході України, але він покликаний ушановувати не смерть, а боротьбу за гідне та вільне життя, жертовність і відвагу. Чітка громадянська позиція та готовність обстоювати її до кінця – це ті якості, які мали Герої Небесної Сотні та які гідні наслідування.
Учнівський та вчительський колектив Бутівської гімназії, односельчани та просто небайдужі люди не стоять осторонь теперішніх страшних подій.
Впродовж новорічно-різдвяних свят учні 8-9 класів вирішили теж долучитися до збору коштів на авто своєму односельчанину Сірко Володимиру, який продовжує виконувати бойові завдання на Куп'янському напрямку. Було зібрано кошти в сумі 7200 і 7400 грн. відповідно. Частину цих коштів, а саме 10000 грн, було перераховано на збір.
Дякуємо всім, хто долучився до збору!
Перемоги нам усім!
Слава Україні!
14 лютого у всьому світі відзначають День святого Валентина.
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.
Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.
У Бутівській гімназії також проводились заходи, присвячені Дню святого Валентина.
27 січня – День пам’яті жертв Голокосту
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять мільйонів невинних людей, які стали жертвами одного з найстрашніших злочинів в історії людства. Шість мільйонів людей були вбиті тільки через те, що нацисти вважали їх загрозою або неповноцінними. Близько 1,5 мільйона цих жертв були з території сучасної України.
Цей день нагадує нам, як важливо берегти людяність, цінувати кожне життя та боротися з проявами ненависті, дискримінації та антисемітизму.
Пам’ять про Голокост – це наш спільний урок і заклик до дій заради миру, толерантності та справедливості. Ми пам’ятаємо, щоб подібне зло ніколи не повторилося. Пам’ятаємо, щоб зберегти людяність і гідність з відповідальністю перед майбутніми поколіннями.
В день соборності та злуки,
З заходу на схід.
Всі візьмемося за руки
Бо один ми рід.
Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну, незалежну, соборну державу та є результатом складного і довготривалого процесу її формування. Так, 22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в гімнізії було організовано та проведено ряд заходів:
виховні години для учнів 1-4 класів
загальношкільна лінійка «Україна-єдина!»
гра-квест "Ми-українці, наш дім - Україна"
Учні 8, 9 класів, зберігаючи українські традиції, ходили від хати до хати з щедрівками. Бажали односельцям всіляких гараздів і головне - перемоги для України. Та основна місія щедрувальників - збір коштів на підтримку наших захисників. Вдалося зібрати 14620 грн.
День Святого Миколая - чарівне свято, яке так довго чекали українці. Це одне з найважливіших та найулюбленіших свят, особливо серед дітей. У цей день ми згадуємо святого Миколая Чудотворця, який прославився своєю добротою, щедрістю та милосердям
Уроки німецької мови - це не лише зазубрення сотні важких слів чи незрозумілої граматики. Іноді - це відпочинок для душі і, навіть, для шлунка.
Закінчуючи вивчення теми «їжа. Українські страви», учні 7 класу власноруч приготували одну з улюблених українських страв - голубці. А потім ще й приємно посмакували.
27 жовтня - День української писемності та мови з 1997 року традиційно відзначають у день пам’яті преподобного Нестора Літописця, який започаткував писемну українську мову.
Свято нагадує про давність української мови, яка є єдиною державною, про історію її абетки, розповідає про розвиток української писемності, та й загалом популяризує українську мову в Україні та за кордоном.
7 грудня ми відзначаємо свято, що вшановує один з найголовніших символів нашої культури - хустку. Вона є оберегом,ознакою жіночої мудрості, краси й приналежності до рідної землі.
Хустка - це не просто аксесуар, а цілий всесвіт переплетений кольорома, орнаментами та історіями поколінь. Кожна має своє значення: в радості, в горі, в любові.
У гімназії відбулася виставка до конкурсу "Новорічна композиція" та "Український сувенір". Ми побачили гарні та креативні вироби. Дякуємо учням, вчителям, батькам за участь. Авторам бажаємо творчого натхнення, та нових ідей.
У день Збройних сил України здобувачі освіти Бутівської гімназії від щирого серця бажають всім причетним міцних сил і незламної віри, бравих ідей та добрих надій, впевнених планів та обов'язкового успіху, незгасного оптимізму та відмінного виконання всіх поставлених завдань.
У рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, з метою захисту прав та свобод, формування у дітей ціннісних життєвих навичок та моделей поведінки були проведенгі просвітницькі та профілактичні заходи.
Учні та всі працівники Бутівської гімназії взяли участь у написанні радіодиктанту. З метою не тільки з’ясувати, наскільки знають українську мову, як продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує її.
ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ!
День цивільного захисту є щорічною формою навчання дітей. Він проводиться з метою закріплення отриманих теоретичних знань про небезпеки, їх причини, наслідки для людей і довкілля та практичні дії з особистої безпеки і захисту дітей під час надзвичайних ситуацій.
Заходи до Дня цивільного захисту в Бутівській гімназії:
1. Проведення екстренної евакуації з приміщення гімназії.
2. Проведення годин спілкування "Правила поведінки при проживанні на місцевості з підвищеним радіаційним фоном".
3. Практичне заняття. Встановлення намету.
4. Проведення практичного заняття правильності одягання протигазу.
12 березня, на території Бутівської гімназії відбулось урочисте відкриття та освячення меморіальної дошки на честь прикордонника ГАВРИЛОВИЧА Олександра Вікторовича.
На церемонію відкриття меморіальної дошки аби вшанувати пам'ять Героя хвилиною мовчання та покласти квіти до пам’ятного знаку зібралися рідні, друзі, представники влади, бойові побратими, духовенство, педагоги, учні гімназії та односельці.
Олександр Гаврилович захищав Україну у складі Донецького прикордонного загону державної прикордонної служби України. Свій останній бій Герой прийняв 09 січня 2023 року в районі населеного пункту Соледар на Донеччині, захищаючи територіальну цілісність України.
На прикладі героїзму, патріотизму, любові до України виховується молоде покоління вільних українців.
Вічна світла пам'ять Герою!
Слава Україні!
Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила - у єдності. Разом і спільними зусиллями - до Перемоги!
Учні Бутівської гімназії долучилися до акції "Шкарпетки для перемоги".
За тиждень було зібрано 60 пар шкарпеток, які передано нашим воїнам.
Дякуємо вчителям, учням та батькам.
25 листопада, учасники навчально-виховного процесу Бутівської гімназії вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років - геноциду Українського народу та масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. "Пам'ятаємо. Єднаємося. Переможемо!".
Сьогодні, 14.12.2023 року, працівники Нобельського НПП провели для учнів Бутівської гімназії навчально-пізнавальні уроки: 1-5 класів "Кажани - звірі в польоті", 6-9 класів "Червонокнижні тварини Полісся".
КОНКУРС "НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ"
Роботи учнів Бутівської гімназії на конкурси новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція" та Всеукраїнської виставки-конкурсу "Український сувенір" - 2023 року.
Подані на виставку роботи вирізняються творчим підходом, оригінальністю, актуальністю порушеної проблематики, якістю оформлення, цікавим викладенням власних поглядів, свідомим підходом до проблеми збереження лісових насаджень, вивченням і відродженням різдвяних обрядів та народних традицій.
Дякуємо за участь у виставці учням, батькам, вчителям.
Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з'явилося 2019 року, покликане об'єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій.
Бутівська гімназія отримала #квітидляшколи взявши участь у Всеукраїнському благодійному проекті для дітей України - Flowers4school.
Щиро дякуємо всім, хто ще навесні донатив на квіти для гімназії. Завдяки Вашим благодійним внескам ми отримали 15 цибулин тюльпанів та ще отримали у подарунок інші цибулини.
Дякуємо!
Виховний захід "Вони прилетять ангелами з небес …»
Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти.
ЗУСТРІЧ З ЧЕМПІОНОМ!
Приїзд гостей це завжди свято, а тим більше, якщо це приїжджають відомі спортсмени.
26 вересня у нашу гімназію завітали представники Комунального закладу "Обласний центр фізичного здоров'я. Спорт для всіх" Рівненської обласної ради. Мета приїзду: пропаганда здорового способу життя та знайомство з відомим спортсменом і видом спорту, який він представляє. Наш земляк, Богдан Полюхович, кандидат в майстри спорту, чемпіон України розповів про себе, повідомив учням, що стало початком для занять цим видом спорту. Всі учні із захоленням слухали, потім самі давали запитання. Також чемпіон провів практичну частину, яка складалася з розминки і техніки, способів боротьби в армреслінгу. Було також заздалегіть проведено конкурс малюнків на Олімпійську тематику. Богдану Полюховичу хочемо побажати міцного здоров'я та подяльших перемог.
ТРАГЕДІЯ БАБИН ЯР!
Голокост – важка незагоєна рана в історії України в Другій світовій війні. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України.
З метою вшанування пам`яті жертв Голокосту та масового знищення нацистськими окупантами мирного населення м. Києва, в нашому закладі до роковин трагедії Бабиного Яру протягом цього тижня пройшли наступні інформаційно-просвітницькі заходи
На уроках історії України проведені інформаційні хвилинки «А Бабин Яр мовчить…» та перегляд відеороликів учнями 6-9 класів
ЯРМАРКА
У гімназії відбувся ярмарок! Захід об'єднав учнів, батьків та вчителів, які доклали зусиль, щоб допомогти Зройним Силам України.
Кожен клас презентував власний "солодкий стіл", де відвідувачі могли поласувати різноманітними смаколиками. Атмосіера заходу була пронизана добротою та патріотизмом, адже кожен учасник зробив свій внесок у спільну мету.
Організатори та учасники підкреслюють: ярмарок - це не лише спосіб допомогти, але й можливість об'єднатись заради мрії про спільну Перемогу!
Україна відзначає трагічну та водночас героїчну дату 19 листопада – 1000 днів із початку повномасштабного вторгнення Росії. Цей період став справжнім випробуванням для кожного українця, змусивши переосмислити цінності, подолати страх і об'єднатися заради перемоги. В гімназії відбулася година спілкування з учнями. Вчитель розповів учням про історичні передумови та обставини, які призвели до трагічних подій. Діти поділилися своїми думками та переживаннями, обговорили важливість збереження миру та недопущення подібних конфліктів у майбутньому. Година спілкування допомогла учням відчути себе частиною своєї країни, усвідомити важливість єдності та взаємопідтримки в цей складний час. Вона також сприяла вихованню почуття відповідальності, співпереживання та патріотизму.